IMPLANTY

english

Specjalistyczna Praktyka "Medyk Dent" Stomatologia - Implanty

63-400 Ostrów Wielkopolski, ul. Sienkiewicza 4 (mapka)
Zespół Gabinetów Lekarskich "Medyk"
Otwarte: poniedziałek - piątek: 10.00 - 16.00
Lekarz (tel. kom.) 608-459-152 - po godz. 14.00   e-mail: medyk.implant@gmail.com
Inf. implantologiczna Tel. (62) 597 16 70 - po godz. 14.00
RTG zębów Tel. 695 031 509 - po godz. 14.00

Zabiegi dla pacjentów z Wieruszowa i okolic

Jeśli mieszkasz w Wieruszowie lub okolicach i potrzebujesz pomocy implantologa, zapraszamy do naszego gabinetu w nieodległym Ostrowie Wielkopolskim. Dojedziesz do nas korzystając z dróg: S1, DK 11 oraz DK 25, po przejechaniu ok. 55 km.

Trasa dojazdu z Wieruszowa do Ostrowa Wielkopolskiego

Pierwsze spotkanie to wizyta konsultacyjna, która jest połączona z badaniem diagnostycznym. Dzięki takiemu spotkaniu otrzymasz wszelkie niezbędne informacje na temat Twojego uzębienia oraz kompletny plan leczenia.

Naszym pacjentom zapewniamy:
• wstępną konsultację i badania diagnostyczne,
• specjalistyczną opiekę wykwalifikowanych i doświadczonych lekarzy,
• kompleksowe i bezpieczne zabiegi przeprowadzane przy pomocy specjalistycznego sprzętu do atraumatycznej implantacji,
• bezpieczną integrację zrostu implantów z kością – Pamiętaj, że około 97-98% wszczepionych implantów przyjmuje się prawidłowo, a w przypadku odrzutu implantu zęba macie Państwo gwarancję ponownej implantacji bezpłatnie.
• przystępne ceny usług medycznych przy najwyższej jakości usług. Stosujemy certyfikowane wszczepy implantologiczne z gwarancją.

Konsultacja i badanie diagnostyczne
Wstępna diagnoza jest stawiana na podstawie panoramicznego zdjęcia RTG. Fotografia braków zębowych wraz z dokładnym opisem brakujących zębów, informacja o ewentualnie używanych protezach zastępczych i posiadanych już implantach oraz zażywanych na stałe lekach jest niezbędna do kompleksowego leczenia i poprawy stanu zdrowia pacjenta. Informacje medyczne mogą być przesłane do nas wcześniej mailem, bądź po pierwszym spotkaniu. Informacje o stanie zdrowia pacjent może również przekazać osobiście, a badanie oraz zdjęcie wykonać w naszym gabinecie.

Lokalizacja
Gabinet dentystyczny jest położony w centrum Ostrowa Wielkopolskiego, przy ulicy Sienkiewicza 4.


Rola implantów stomatologicznych
Implant stomatologiczny wszczepiony w kość stanowi skuteczne zastępstwo dla korzenia utraconego zęba. Na specjalistycznym implancie można budować ceramiczne korony oraz mosty. Wszczep zrasta się z kością, dzięki czemu odbudowany na implancie ząb jest mocny i trwały.
Poza zabiegami z zakresu implantologii proponujemy szeroki wachlarz usług obejmujących protetykę z porcelany na własnych zębach oraz ekstrakcję zębów.
Jeśli masz jakiekolwiek pytania, zadzwoń, postaramy się rozwiać wszelkie wątpliwości, podamy możliwy termin wizyty, omówimy plan działania.
Do usłyszenia!