IMPLANTY

english

Specjalistyczna Praktyka "Medyk Dent" Stomatologia - Implanty
63-400 Ostrów Wielkopolski, ul. Sienkiewicza 4 (mapka)
Zespół Gabinetów Lekarskich "Medyk"
Otwarte: poniedziałek - piątek: 10.00 - 16.00
Lek. stom. implantolog: 608-459-152 Ikona Whatsapp - po godz. 14.00
Inf. implantologiczna Tel. (62) 597 16 70 - po godz. 14.00
Lek. stom. Magdalena Młody: 661-296-147 Ikona Whatsapp
   e-mail: medyk.implant@gmail.com

Systemy naszych implantów

Systemy implantów zębowych, które wszczepiamy, są głównie produkcji izraelskiej i posiadają międzynarodowe certyfikaty dopuszczające do użycia również w Polsce. Wykonane z tytanu klasy medycznej wszczepy są sprawdzonym narzędziem w pracy stomatologa-protetyka do odbudowywania braków zębowych. Implanty zębów tych firm niewiele różnią się od siebie, a różnice polegają głównie na rodzaju i wielkości gwintu oraz asortymencie peryferyjnym w postaci śrub, łączników, transferów wyciskowych i innych elementów potrzebnych do wykonania gotowej odbudowy protetycznej na implantach. Cennik mamy u nas uśredniony, tak aby niezależnie od zastosowanego u pacjenta implantu odpłatność była równa dla różnych systemów. Producenci i dostawcy wszystkich naszych implantów gwarantują nam niezawodność swoich systemów i dają gwarancję ich zrostu z kością.

SGS Dental Implant System – setki tysięcy ludzi na całym świecie używa szwajcarskich implantów firmy SGS Dental, które są zatwierdzone w Stanach Zjednoczonych przez FDA i w Europie przez CE. Spełniając najsurowsze normy międzynarodowe, implanty SGS zapewniają rozwiązanie w każdej sytuacji i pozwalają  na nowo cieszyć się perłowo białym uśmiechem. Dodatkowe informacje.

Cortex-Dental Implants – implanty stomatologiczne tej firmy zaprojektowane są przez lekarzy – chirurgów szczękowych, przez co są najbardziej zbliżone do naturalnych zębów. Firma wydaje paszport gwarancyjny dla każdego wszczepu – implantu. Dodatkowe informacje na stronie www.cortex­-dental.com.

Implant Direct – implant zęba prod. USA o szerokiej palecie zastosowań i różnych gwintach zależnie do stanu kości w którą ma być wprowadzony. Podbiły one rynek amerykański i znalazły zastosowanie w praktykach implantologicznych na całym świecie dzięki znakomitej jakości, wytrzymałości mechanicznej i innowacyjności w połączeniu z konkurencyjną ceną. Implant Direct Sybron posiada w ofercie nie tylko ciekawe rozwiązania stomatologiczne, ale też produkty kompatybilne z systemami innych wiodących producentów. Główna idea przyświecająca temu producentowi to szeroko prowadzone prace badawcze nad unowocześnianiem produktów oraz wprowadzaniem do leczenia bardziej przyjaznych dla lekarzy i pacjentów rozwiązań. Dodatkowe informacje na stronie implacore.pl.