Zabiegi wszczepienia implantów zębów wykonujemy od 2004 roku. Naszą placówką kieruje wykwalifikowany lekarz stomatolog – implantolog Wojciech Sukiennicki posiadający wieloletnie doświadczenie oraz certyfikaty. Od samego początku naszej działalności najważniejszy jest dla nas pacjent. Chcąc dotrzeć także do pacjentów z innych miast jak Kalisz, Jarocin, Pleszew, Krotoszyn, Ostrzeszów, Syców, Milicz i Wrocław oferujemy konsultacje implantologiczne.

Przed przystąpieniem do zabiegu implantacji wymagane jest wykonanie badań diagnostycznych. W związku z tym zapraszamy na wizytę konsultacyjną w Ostrowie Wlkp. Ma ona na celu zapewnienie maksimum powodzenia zabiegu i wykrycie ewentualnych przeciwwskazań. Na spotkaniu odpowiemy na wszelkie pytania, ocenimy stan zdrowia, warunki kostne, wykonamy RTG panoramiczne zębów oraz zaproponujemy ewentualny plan leczenia i jego kosztorys.

Dzięki panoramicznemu cyfrowemu rentgenowi AJAT jesteśmy w stanie precyzyjnie zaplanować każdy zabieg jak i ocenić prawidłowość położenia implantów po zabiegu również z możliwością projekcji 3D.

Wynik konsultacji można wykorzystać do leczenia u dowolnego specjalisty jak również w naszym gabinecie.
W naszych gabinetach stomatologicznych promujemy hasło: Implanty zębów w dobrej cenie i jakości dla naszych pacjentów! Używamy tylko certyfikowanych wszczepów z gwarancją integracji zrostu z kością. Ponadto zależy nam na tym, aby ceny implantów były przystępne dla szerszej grupy odbiorców niż dotychczas. Na konsultacje implantologiczne zapraszamy w szczególności osoby, które rozważają:

  • odbudowę jednego zęba bez konieczności szlifowania pozostałych, zdrowych zębów w sąsiedztwie,
  • odbudowę kilku zębów wiążącą się z wykonaniem mostu na implantach,
  • odbudowę w przypadku bezzębia, dzięki której utrzymanie protezy zębowej nie będzie się wiązać z użyciem masy akrylowej ograniczającej komfort odczuwania smaku i mówienia,
  • ochronę przed zanikiem kości, która pozwala zachować naturalny kształt dziąseł i estetyczny wygląd twarzy.

Zainteresowane osoby zachęcamy do kontaktu za pomocą adresu e-mail: medyk.implant@gmail.com
Prosimy o zabranie zdjęcia RTG na wizytę lub przesłanie pliku mailem. Ewentualnie wykonamy takie RTG w cenie 100 zł + konsultację z ustaleniem planu leczenia wg cennika.