GODZINY PRZYJĘĆ PRACOWNI RTG:

10:00 – 12:00 – w tygodniu poza czwartkiem, oraz w pierwszą sobotę każdego miesiąca

14:00 – 16:00 – na zapisy

Tel: 695-031-509

Wykonanie wszystkich zdjęć RTG  jest tylko na zapisy osobiste lub telefoniczne. Telefoniczna rejestracja tylko w godzinach pracy pracowni RTG.

Pierwszorazowy pacjent, zamiast przyjeżdżać do nas na diagnostykę implantologiczną, może alternatywnie dosłać nam e-mailem panoramiczne zdjęcie RTG zębów wykonane w swoim mieście. Na jego podstawie możemy wstępnie zakwalifikować pacjenta na implantację i dokonać planu leczenia oraz wyceny zabiegu chirurgicznego i protetyki na implantach. Można też przyjechać do nas na konsultację, wówczas wykonamy panoramiczne RTG naszym nowym cyfrowym Panoramicznym Rentgenem AJAT produkcji fińskiej z 2012 r., z najnowszym oprogramowaniem obrazowania do diagnostyki kości, również z opcją projekcji 3D. Możemy za jego pomocą zarówno zdiagnozować warunki kostne przed implantacją, jak i po zabiegu sprawdzić prawidłowość położenia implantów.

Koszt usługi RTG oraz konsultacji, badań diagnostycznych i planu leczenia znajdziesz w cenniku. Więcej informacji na temat konsultacji implantologicznych sprawdzisz tutaj.