IMPLANTY

english

Specjalistyczna Praktyka "Medyk Dent" Stomatologia - Implanty
63-400 Ostrów Wielkopolski, ul. Sienkiewicza 4 (mapka)
Zespół Gabinetów Lekarskich "Medyk"
Otwarte: poniedziałek - piątek: 10.00 - 16.00
Lek. stom. implantolog: 608-459-152 Ikona Whatsapp - po godz. 14.00
Inf. implantologiczna Tel. (62) 597 16 70 - po godz. 14.00
Lek. stom. Magdalena Młody: 661-296-147 Ikona Whatsapp
   e-mail: medyk.implant@gmail.com

Producenci implantów zębowych

Implanty zęboweNa świecie jest wielu producentów implantów stomatologicznych, którzy ciągle rozwijają się w tej dziedzinie nauki. Firmy te specjalizują się w implantologii, która ma na celu przywrócenie komfortu i pewności siebie ludziom, których dotknęła utrata uzębienia.
Poniżej przybliżone zostały najbardziej popularne i znane firmy produkujące implanty zębowe:

Cortex-Dental impants to firma specjalizująca się w produkcji implantów zębowych. Charakteryzuje się i reklamuje się tym, iż implanty stworzone są przez lekarzy – chirurgów szczękowych, dlatego idealnie nadają się do odbudowy utraconych zębów. Kolejną ważną rzeczą jest to, że implanty producenta Cortex-Dental są objęte dożywotnią gwarancją, dlatego pacjent nie musi się martwić, tylko cieszy się nowymi zębami przez całe życie. Firma posiada wiele certyfikatów m. in.: FDA, SFDA China, ISO 9001, ISO 13485 i CE.

Dentsply Implants to renomowana firma stomatologiczna, która ma wieloletnie tradycje badań i rozwoju nowych produktów. Firma ta specjalizuje się w innowacji implantologii stomatologicznej. We wrześniu 2011 roku Dentsply połączyło się z szwedzką firmą Astra Tech Denta. Ich technologia pozwoliła na jeszcze szybszy rozwój w dziedzinie implantów. Nowy system Astra Tech Implant System to rodzaj implantów stworzony w oparciu o ścisłe normy biologii i biomechaniki. Ten system jest jedynym na rynku potwierdzonym aż tak szeroką dokumentacją naukową i kliniczną. Umożliwia to szybszy okres gojenia i długotrwały efekt estetyczny. Producent ten stawia na ciągły rozwój i doskonalenie się w systemach implantów dentystycznych. OsseoSpeed TX to kolejny system implantów, który sprawia, że uzębienie zastępcze jest trwałe i pewne, wygląda i funkcjonuje jak uzębienie naturalne. Implanty te pokryte są fluorem i stymulują intensywniej powstawanie tkanki kostnej, przez co przyspieszają znacznie proces gojenia.

SGS nowoczesny  i bardzo zaawansowany system szwajcarskiej firmy SGS Dental kompatybilny z innymi systemami. SGS Dental Implant System jest zatwierdzony przez FDA w Stanach Zjednoczonych i przez CE w Europie. SGS udziela dożywotniej gwarancji na swoje produkty. Implanty tej firmy spełniają najsurowsze normy międzynarodowe i zapewniają rozwiązanie w każdej sytuacji.

Alpha Bio Tec to połączenie jakości, innowacyjności w dziedzinie implantologii i badań z nią związanych. W ciągu 20 lat Alpha Bio Tec opracowała długą listę innowacyjnych produktów zaprojektowanych w celu zapewnienia stomatologom najbardziej wszechstronnych i efektywnych usług. Program Alpha Bio dzieli się na dwie części: chirurgiczno-implantologiczną i systemy protetyczne. System tych implantów jest nowoczesny, gdyż wszystkie implanty pokryte są powierzchnią OSSEOFIT, dzięki której znakomicie implant zrasta się z kością. Natomiast spiralne implanty, dzięki swojej nietypowej budowie lepiej zagnieżdżają się w gorszej jakościowo kości. Zaś u pacjentów z kompletnym zanikiem kości stosowny jest zabieg odbudowy kości za pomocą materiału kościotwórczego i specjalnych membran. Najnowsza generacja implantów z powierzchnią NanoTec TM – umożliwia szybkie wszczepianie implantów. Osseointegracja jest to zdecydowanie skrócony czas gojenia. Implanty objęte są całkowitą gwarancją. Producent Alpha Bio posiada wszystkie atesty i znaki jakości wymagane przez Unię Europejską, a także akceptacje amerykańskiego Federalnego Urzędu Rejestracji (FDA).

A.B. Dental Devices Ltd. jest wiodącą międzynarodową firmą specjalizującą się w rozwoju, produkcji i sprzedaży implantów stomatologicznych. Firma ta oferuje szeroki wybór implantów zębowych. Wszystkie produkty dentystyczne A.B. Dental Devices Ltd. przestrzegają standardów międzynarodowych i posiadają wiele certyfikatów: CE i FDA. Implanty tej firmy są sprzedawane w ponad 45 krajach na całym świecie. Unikalna i innowacyjna usługa tego producenta zapewnia komputerowe planowanie wstawiania implantów, zgodnie z zaleceniami lekarza stomatologa. Usługa obejmuje również plan rehabilitacji, jak również kompletny zestaw chirurgiczny. Dzięki stałemu rozwojowi A.B. Dental Devices Ltd. utrzymuje się na rynku jako światowy lider w dziedzinie implantologii. Wszystkie produkty są objęte przez producenta 15-letnią gwarancją. A.B. Dental Devices Ltd. gwarantuje klientom pełną funkcjonalność i estetyczny wygląd implantów stomatologicznych.

MIS Implants Technologies Ltd. – firma założona w 1995 roku, jest światowym liderem w projektowaniu i produkcji zaawansowanych produktów i innowacyjnych rozwiązań mających na celu uproszczenie implantologii. MIS oferuje szeroką gamę nowoczesnych implantów, nadbudówek, narzędzi i zestawów, jak również rozległych rozwiązań do jamy ustnej. Produkty MIS są dystrybuowane w ponad 60 krajach na całym świecie. Firma ta dąży ciągle do doskonałości i przestrzega rygorystycznych międzynarodowych standardów jakości m.in.: ISO 13485:2003, ISO 9001: 2008, CE i FDA. Celem MIS jest stać się pierwszą firmą w wyborze dentystów na całym świecie. Firma oferuje proste, kreatywne i kompleksowe rozwiązania implantów stomatologicznych.

Każdy z tych producentów implantów zębowych ma na celu dobro i zadowolenie pacjentów, których dotknął problem utraty uzębienia. To właśnie dla nich firmy dążą do ciągłego rozwijania i poszukiwań innowacyjnych rozwiązań w tej dziedzinie stomatologii. Przede wszystkim najważniejszy jest w tym wszystkim pacjent – jego poczucie komfortu i odzyskanie pewności siebie.

< Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi Historia >